Operátor výroby

Jednoduchá a čistá práce vhodná pro ženy i muže

Mzda 25 000 Kč / měsíčně

Co budete dělat

Jednoduchá a čistá práce v příjemném prostředí. Stanete se součástí týmu vyrábějícího přesné plastové součástky pro automobilový průmysl.

Náplní Vaší práce bude:

  • manipulace s jednotlivými díly
  • kontrola kvality výrobků
  • obsluha výrobního zařízení, manuálně jednoduché úkony
  • nejedná se o pásovou výrobu!

Co nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • moderní zařízení a přátelské neformální pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • balíček benefitů (13. mzda, prémie dle výkonu, dotované stravné 150 Kč)
  • 5 týdnů dovolené, další dny dovolené dle odpracované doby
  • pracovní doba - 37,5 hodiny týdněvolné víkendy
  • smlouva na dobu NEURČITOU

Co požadujeme

  • základní manuální zručnost
  • spolehlivost
  • chuť pracovat

Vyplňte formulář, ozveme se Vám co nejdříve

DEVILLE TPC Jihlava s.r.o., Iveta Křížová
Heroltická 4840, 58601 Jihlava, Česká republika
+420 567 570 612